شنبه سوم مهر 1389

سبد نان جهاز عروس

این سبد نیازی نیست که برای عروس باشد شما میتوانید برای سفره میز خودتان هم چنین سبدی تهیه کنید. یک سبد مناسب نان بخرید آستر ساتن سفید برای سبد بدوزید و قسمت بیرون سبد را با مروارید و منجوق و پولک بیارائید.

نوشته شده توسط الینا در 11:2 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه بیست و سوم مرداد 1389

اتاق خواب تازه عروس

تازه عروسان برای تزئین و چیدمان اتاقشان توجه خاصی دارند و قبل از ورودشان به منزل جدید میخواهند که همه وسائل با گل و تور و دیگر وسائل تزئین شود. امروز چند نمونه برای شما نشان میدهم که میتواند برای مادرانی عروس که جهاز عروس را تهیه میبیند کمکی باشد.

اتاق عروس

بقیه تصاویر در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 12:49 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه بیست و دوم خرداد 1389

قاب عکس عروسی

دوستانی خواسته بودند که در مورد قاب عکس عروسی ایده ای بدهم. به نظر من قاب عکس عروسی باید تک باشد و کمی خرج اضافی هم ارزش آنرا دارد چون قاب عکس   به بچه ها و نوه های  به یادگار میماند. قاب عکس  نقره و سفارشی  زیباترین است. اولین قاب که به نمایش میگذارم دسته گل عروس است که  قاب شده است و ایده خیلی جالبی است که دسته گل عروسی را بعد از خشک شدن قاب کنید.

قاب عکس 

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 4:59 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

جمعه چهاردهم خرداد 1389

تزئین جهاز و سفره عقد سری دوم

این قسمت از تزئینات مورد توجه دوستان جوان و مادران عزیز است که عروسی در پیش دارند و منتظر ایده های جدید هستند. این تزئین خیلی شیک و مدرن و  تک است. تزئین بالشتک میتواند برای کوسن هم مناسب باشد. از همین نوار دوزی روی آلبوم و جا خودکاری بالشتک میتوان در تزئینات آشپزخانه، اتاق خواب و رومیزی و در قسمتهای دیگر اتاق استهاده شود.  

.تزئین جهاز

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 5:6 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه دهم خرداد 1389

تزئین جهاز و سفره عقد

این سری تزئینات برای هر مناسبتی میتواند مناسب باشد. شما میتوانید اگر مناسبتی برای نامزدی دارید رنگ قرمز و برای سفره عقد یا اتاق خواب عروس و آلبوم و خلاصه اینکه این تزئینات مناسبت با عقد و نامزدی دارد. تزئین سبد و شمع و آلبوم را هم مد نظر داشته باشید. یکی از دوستان تزئین خنچه عقد را از من خواسته بودند. نمیدانم شاید  سبد ها هم بتواند سهمی در این زمینه داشته باشد.

تزئین

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 10:3 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه چهارم خرداد 1389

تزئینات آشپزخانه عروس

در چیدمانهای اتاق عروس و وسائل عروس روبان خیلی نقش مهمی دارد. شما باید بستن پاپیون را خیلی خوب یاد بگیرید که کارهای شما خیلی خرفه ای دیده شود. این چند تصویر نشان میدهد که بستن روبان به روش صحیح چقدر مهم است.

آشپزخانه

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 5:55 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه سوم خرداد 1389

تزئین آلبوم عروسی

آلبوم عروسی قشنگترین یادگار دوران زندگی است. همیشه زیباترین آلبوم را انتخاب کنید که هر دفعه این خاطرات زیبا را ورق زده و دوره میکنید از دیدن جلد آن هم لذت ببرید. برای جلد آن میتوانید از ساتن سفید و روبان سفید استفاده کنید. اگر فکر میکنید در گره زدن روبان مهارت ندارید میتوانید پاپیون آماده بخرید.

آلبوم عروسی

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 6:3 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه دوم خرداد 1389

تزئین صابون برای جهیزیه

راستش خودم زیاد جهاز عروس ندیدم. شاید یک بار چند سال پیش چیدمان جهاز عروس دیده باشم. تمام این ایده ها تصویر ذهنی از زیبائی در اتاق یک نو عروس است. گاهی وقتها از اینکه این ایده را را به اسم تزئین جهاز عروس بعنوان مطلب بنویسم برایم عجیب است. این هم خواسته یکی از دوستان در مورد صابون بود ولی راستش من منظورشان را متوجه نشدم ولی برای آن دسته از دوستان که تزئینات حمام عروس و جهیزیه را خواستار هستند مناسب میباشد. من به شخصه اگر این مطلب را در کتابی میخواستم بنویسم اسمش را میگذاشتم انواع کادوپیچی صابون. البته این کادوپیچی را برای وسائل دیگر هم میتوانید استفاده کنید و قسمتهای دیگر اتاق عروس را زینت کنید. در دو تصویر هم کادو مروارید و پولک دوزی شده میبینید که شما میتوانید حتی برای  بالش تزئینی از این پولک دوزی استفاده کنید.

تزئین صابون

 

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 8:36 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

جمعه سی و یکم اردیبهشت 1389

تزئین خلال دندان

تعداد افرادی که خواهان تزئین جهاز برای عروس هستند خیلی زیاد است. من سعی میکنم هر از گاهی به یاد این دوستان هم باشم و مطالبی در این مورد داشته باشم. امروز مطلبی دارم که فکر نمیکنم در سایتی تا به حال در یک سایت ایرانی دیده باشید یا اصلا به فکر این مورد هم زمانی بوده اید. خلال دندانی که با صدفها و حلزونهای کوچک تزئین شده باشند. شما نیاز نیست که عروس باشید تا این خلال دندان زیبا را روی میز ناهار خوری بگذارید. تهیه آن هم آنقدر آسان است که همه دوستان خوش ذوق میتوانند این خلال دندان را درست کنند. حلزوهای کوچک را خریده و با چسب حرارتی روی خلال دندان بچسبانید. میتوانید خلال دندانها را نقره ای یا طلائی هم رنگ بزنید. (من تمامی مطالب را اگر هم خودم زمانی درست نکرده باشم از اینتر نت و کاتالوگهای خارجی برای شما می آورم اگر بعضی از دوستان هم گله ای دارند میتوانند به مجلات خارجی سری بزنند نیازی به سایت تزئین نیست.) این قسمت برای اطلاع رسانی بود. 

خلال دندان

خلال دندان

نوشته شده توسط الینا در 8:47 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه دوازدهم اردیبهشت 1389

تزئین شیشه مربا

ار شما میخواهید برای عروس خانومها مربا درست کنید شیشه های مربا را به این شکل تزئین کنید خیلی زیباست. تازه میتوانید از گردنبندهائی که به دردتان نمیخورد از آنها در تزئین شیشه ها استفاده کنید.

تزئین شیشه مربا

نوشته شده توسط الینا در 2:28 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه بیست و هشتم بهمن 1388

تزئین اتاق و لباس عروس

در  مطالب دسته بندی شده قسمتی داریم به نام تزئین جهاز عروس البته من زیاد در این قسمت تجربه چندانی ندارم ولی ایده هائی که به نظرم جالب می آید در این قسمت ذخیره میکنم. امروز هم این تصاویر میتواند مناسب این آرشیو باشد.

اتاق عروس

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 7:6 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه ششم آبان 1388

تزئین قوطی کبریت

برای جهاز عروس یک ایده دیگر دارم و آن هم ترئین جعبه کبریت است. خیلی جعبه قشنگی شده .

نوشته شده توسط الینا در 11:0 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه یازدهم مهر 1388

تزئین حلقه با ساقه گندم برای در ورودی

الان فصل پائیز فرا رسیده و ساقه های زیبای گندم را میتوانید در دشت و صحرا به هنگام مسافرت بچینید. گلفروشی ها حلقه های اسفنجی حاضر آماده دارند فقط کافی است که این ساقه ها را با مفتول نازکی دور این حلقه وصل کنید و با برگهای چنار که به رنگهای زیبا در پائیز جلوه میکنند. زیبائی بیشتری به این حلقه بدهید. این ایده برای تزئین جهاز عروس خانمهائی که قصد ازدواج در فصل پائیز را دارند مناسب است.

نوشته شده توسط الینا در 4:34 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه چهارم مهر 1388

تزئین سبد نان برای عروس خانمها ۳

این هم سومین سری از تزئین سبد نان ولی دستمال سفره و حلقه دستمال و  رومیزی هم در این تصویر به چشم میخورد. شما میتوانید پارچه ای که مورد نظر دارید سنگ دوزی کرده و از همان سنگ ها حلقه دستمال هم درست کنید. برای درست کردن حلقه دستمال میتوانید ستگها را از کش نازک یا مفتول نازک رد کنید.

نوشته شده توسط الینا در 2:52 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه سی ام شهریور 1388

تزئین سبد نان برای عروس خانمها ۲

این هم سری دوم از تزئین سبد نان برای شما خانمهای خوش سلیقه و نو عروسان.

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 7:45 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه بیست و دوم شهریور 1388

تزئین سبد نان برای عروس خانمها

من چند وقتی مشغول مهمانداری از عزیزانم بودم و سرم آنقدر گرم بود که فکر کردم دنیای مجازی را برای آن مدت زمان کنار بگذارم. از امروز سعی میکنم مثل سابق برای شما دوستداران سایت مطالب جدیدی بگذارم.

تزئین یخچال عروس برای عروس خانوم ها خیلی مورد توجه قرار گرفت و دوستان زیادی در جستجوی چنین مطالبی در اینترنت هستند و فکر نمیکنم کسی بغیر از الینا در سایتها پیدا کنید که پی گیر خواسته های شما دوستان باشد.

امشب تزئین ظرف نان برای عروس خانومها را برای شما دارم. تصاویر زیاد است و این مطلب را در دو سری خواهم داشت. شاید برای عده ای مطلب غریبی باشد ولی دوستان زیادی هم دنبال این سری تزئینات هستند. البته این تزئین تنها برای جهاز عروس نیست تمام خانومهای خانه دار که میخواهند آشپزخانه ای به زیبائی آشپزخانه عروس داشته باشند از این تصاویر میتوانند ایده بگیرند.

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 8:16 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه یکم مرداد 1388

تزئین یخچال عروس

گاهی وقتها سری به سایت وبگذر میزنم تا ببینم دوستان چه مطالبی را در گوگل سرچ میکنند تا به سایت من بیایند و این مطالب هم برای من ایده میدهد تا مطالبی برای دوستان بنویسم. امروز به مطلب تزئین یخچال عروس برخوردم. شاید این تصویر بتواند برای این سری دوستان هم جالب باشد. دوستان میتوانند با خمیر چینی این گلابی و یا اگر خیلی هنرمند باشند یخچال پشت گلابی را با مقوای ناز درست کرده و آهن ربائی پشت آنها تعبیه رده و به یخچال عروس خانم بچسبانند.

نوشته شده توسط الینا در 1:43 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه یکم مرداد 1388

تزئین جهاز لباسی برای جای قند شکر و یا چای

من برای ایده دادن برای تزئین جهاز عروس زیاد وارد نیستم و تجربه ای هم ندارم. این تصویر را در اینترنت دیدم و به نظرم جالب بود مخصوصا برای کسانی که علاقه به این سری تزئینات دارند. شما میتوانید برای جای قند شکر و یا چای دور شیشه های آن را به این شکل لباس بدوزید و در آشپزخانه عروس و یا حتی خانه خودتان داشته باشید. بقیه آدها هم زیبائی را دوست دارند نه فقط عروس خانمها. 

 

نوشته شده توسط الینا در 1:6 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه سیزدهم مهر 1387

تزئین کادو عروس

فکر کنید که امروز پاتختی عروس است و شما میخواهید هدیه ای به زوج خوشبخت بدهید. همه جمع شده اند و چشم به کادو ها دوخته اند.زیباترین کادو پیچی همیشه چشم ها را خیره میکند فقط با چند شاخه گل میتوانید کادو زیبائی داشته باشید. اگر میخواهید بیشتر وقت بگذارید به جای کاعذ کادو از پارچه های خوش نقشی که در خانه دارید میتوانید استفاده کنید. به همان صورتی که در تصویر مشاهده میکنید پارچه را روی جعبه کادو بچسبانید. شما میتوانید جهاز عروی را که به صورت کادو میخواهید داشته باشید مثل کفشهای عروی در کمد یا جعبه های باز نشده را به این شکل تزئین کنید ولی با کل مصنوعی.

نوشته شده توسط الینا در 9:42 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

جمعه بیست و پنجم مرداد 1387

وسایلی برای تزئین جهاز عروس

نوشتن در این مورد کمی برای من مشکله چرا باید پدر و مادر بیچاره هم جهاز بدن و هم تزئینش هم بکنند ولی نمیشود کاری کرد  ما باید کمی از این رسم و رسومات خود کم کنیم.  امان از این چشم هم چشمی و حرف در آوردنها ولی شنونده باید عاقل باشد و  درست قضاوت کند هر کسی به اندازه توانش و به خاطر راحتی دختر دلبندش تا آنجا که بتواند زحمت میکشد. من سعی میکنم در چند سری از تزئیناتی که میتوان در این مورد ها بکار برد که خرج زیادی نداشته باشد ولی جهاز را زیباتر جلوه دهد برای شما به نمایش میگذارم.این سطل مناسب اتاق خواب است کنار نیز توالت.

  

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 10:49 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه سوم آذر 1386

کتابچه ای برای جهاز عروس

چند وقت پیش یکی از خوانندگان این سایت از من دفتر یادداشتی برای نوشتن جهاز عروس خواستند. راستش تا به حال در مورد چنین دفتری فکر نکرده بودم و هیچوقت هم به فکرم نمیرسید که میتوان دفتر زیبائی برای این منظور تهیه کرد. به عقیده من زیبائی را باید گفت و از زیبائی باید استقبال کرد. من این موضوع را در خاطر سپردم تا هر گاه به دفاتر زیبائی برخوردم که مناسب عروس باشد. تازه به قول یکی از دوستان ندا خانم میتوان به جای دفتر تلفن هم استفاده کرد. 

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 2:36 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 
 

ترجمه قالب
رضا امین زاده
 
Powered By
BLOGFA.COM