پنجشنبه سوم دی 1388

۲۰ تزئین و چیدمان از کریسمس

تولد حضرت مسیح (ع) مبارک باد!   

این تزئینات کریسمس برای هر مناسبتی با کمی تغئیر مناسب میباشد.

بقیه درادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 9:16 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه دوازدهم دی 1387

سال نو مسیحی ۲۰۰۹ مبارک

نوشته شده توسط الینا در 0:22 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه پنجم دی 1387

تولد حضرت مسیح مبارک

تولد حضرت مسیح بر تمام مسیحیان جهان مبارک باد

نوشته شده توسط الینا در 4:8 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1387

چیدمان کریسمس ۲۰۰۹

من سال گذشته چیدمانهای زیادی در مورد کریسمس داشتم. امسال هم وقت آن رسیده تا برای دوستانی که علاقه مند به این سری چیدمانها هستند تصاویری داشته باشم تا اگر دوست داشتند ایده بگیرند. البته این تصاویر به دیگر دوستان هم در مورد چیدمان پذیرائی و یا اتاق نشیمن  کمک خواهد کرد.

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 8:34 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه بیست و یکم آذر 1387

چیدمانی برای سال نو مسیحی

چند روزی به روزهای کریسمس نمانده است. همه جا چراغانی است و جلوی در ورودی هر فروشگاه و مرکز خرید درخت کاج زیبائی تزئین شده است. من چند تزئین و چیدمان زیبا از سال نو برای شما دارم که برای شما خیلی جالب است که ببینید.

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 10:39 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه نهم دی 1386

در ادامه تعطیلات کریسمس

این روزها همه در اروپا و آمریکا و یا کشورهائی که کریسمس را جشن میگیرند اکثرا در تعطیلات به سر میبرند و این عید سرمای زمستانی را از خاطرشان برده است و چه خوب که چنین روزهائی است که تاریکی و ظلمات را آنچنان روشن میکند که همه آرزوی آمدن چنین روزهائی را میکنند یا به خاطر گرفتن کادو و یا شور و نشاطی که در این روزها بپاست و یا هر حس قشنگ دیگر که درک آن برای ما که این روزها را جشن نمیگیریم سخت است. البته به خاطر بچه ها آدم مچبور میشود همرنگ جماعت شود که کوچکترها احساس نکنند که فرقی بین آنها و دیگر بچه هاست ولی برای من هیچوقت همان احساس دست نمیدهد که در روزهای عید دارم با اینکه عید در خارج آنچنان رنگی ندارد. این تزئینات هنوز هم قشنگ است که شما ببینید و در مناسبتهای دیگر از آن استفاده کنید.  در آخرین تصویر  روی در میوه کاج را رنگ زده و با با تزئینات کوچکی به در ورودی نصب کرده اند.

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 10:28 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه چهارم دی 1386

چیدمان و دکوراسیون کریسمس

چیدمانهای روزهای کریسمس به نظر من در نوع خود بینظیر هستند و روحیه ای شاد به انسان میدهد محصوصا رنگ آبی و چیدمانی که با صدف و ستاره دریائی و ترکیبی از رنگهای طلائی و نقره ای رنگ عید را صد چندان میکند. کادوهائی با روبانهای قشنگ دستمالهائی با کبوترهای کاغذی میوه کاج رنگ شده و درختهای کاج تزئین شده سمبل این روزها هستند.

 Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 4:14 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه چهارم دی 1386

دکوراسیون کریسمس

الان وقتشه که از دکوراسیون کریسمس حرفی به میان بیاد وگرنه کهنه میشه و دیگه مزه نداره این تصاویر هم زیبا و دیدنی هستند. قندهائی که در تصویر میبینید من در نوشته های قبلی توضیح داده ام که به چه صورتی میتوانید تهیه کنید. قند کاملا شبیه این عکس نیست  چون فکر میکنم این عکی از نوع کارخو نه ای باشه و بعید هست که بشه در منزل درست کرد. ولی ایده جالب است که درستش کنید برای نامزدی،عقد و عروسی       قند تزئین شده

Click for Full Size View

نوشته شده توسط الینا در 0:29 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه سوم دی 1386

چیدمان و سفره آرائی روزهای کریسمس

مردم برای روزهای کریسمس خیلی تدارک میبینند و حتی سفره آرائی هم برای این روزها سوای روزهای دیگر است. همه وسائل بوی عید میدهد از غذا گرفته تا وسایل منزل. ما علاوه بر دهان با چشم هم میخوریم. زیبائی سفره بیش از زیبائی غذا جلوه میکند. این هم چند چیدمان از کریسمس

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 6:0 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه یکم دی 1386

تزئیناتی دیگر از کریسمس

بازار دکوراسیون روزهای کریسمس این روزها داغ است و هر کجا که بروی موضوع اصلی در مورد چیدمان و تزئینات روز عید است و دنیای اینترنم هم این بازار را پر رونق تر کرده است. من سعی میکنم این روزها بیشتر مطلب در مورد عید مسیحیها بگذارم شاید برای شما هم تازگی داشته باشد.

Click for Full Size View 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 11:0 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه بیست و یکم آذر 1386

تزئینات کریسمس

در کشورهائی که سال نو مسیحی را جشن میگیرند جنب و جوشی به پاست. همه خانه های خود را با پرده های قرمز و لامپهای تزئینی و دکورهای بابا نوئل و مجسمه های مسیح و مریم مقدس  درخت کاج و خلاصه هر وسیله ای که رنگ کریسمس داشته می آرایند. در مهد کودکها و دبستان ها بچه ها کاردستی های مخصوص درست میکنند و تا جائی که رسم و رسومها فراموششان نشود. دکور و تزئینات این روزها هم خیلی جالب است و همینطور غذاهای مخصوص این روزها که از دو ماه مانده به عید در فروشگاهها به فروش گذاشته میشود. بعضی اوقات آنقدر تبلیغات زیاد است که دیگر روزهای آخر آدم از عید کریسمس خسته میشود. همه کارت تبریک به هم ارسال میکنند و اداره ها و بیمارستانها تمام کارمندان  را دعوت به رستورانها برای خوردن غذا مخصوص کریسمس میکنند و خلاصه اینکه این روزها خوش به حال مغازه دارها و رستوران دارهاست.

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب: 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 6:8 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه نوزدهم آذر 1386

یکشنبه های آخر سال

از چهار یکشنبه مانده به پایان سال مسیحی مردم به پیشواز سال نو میروند. این روزها را advent میگویند. یکشنبه گذشته اولین یکشنبه و دیروز دومین یکشنبه بود. و در این یکشنبه ها بنا به رسمی که دارند چهار شمع را در یک ظرفی گذاشته و هر دفعه یکی را روشن میکنند. هفته دوم دو شمع را با هم روشن کرده و هفته سوم ۳ شمع را با هم تا هفته آخر که هر چهار شمع را با هم روشن میکنند و میگویند که مسیح هم در طولانی ترین شب سال یعنی شب یلدا بدنیا آمده است و در واقع قدیمها چهار یکشنبه مانده به تولد مسیح بوده که به پیشواز آن روز میرفتند و روزه هم میگرفتند. رسمشان در این روز خوردن نارنگی و نان زعفرانی است و نوعی شیرینی خشک که چندین ادویه در آن مخلوط میکنند. من سعی میکنم دستور این دو نوع شیرینی را برای شما بنویسم. در این روزها پرتقال را با میخک تزئین میکنند و از پنجره آشپزخانه آویزان میکنند که خانه بوی عید بگیرد  به جای آجیلی که ما در عید نوروز داریم اینها گردو فندق و بادام را با پوست در ظرفی ریخته و روی میز دارند. از اولین یکشنبه که شروع میشود شهر چراغانی میشود و همه بدون استثنا چراعهای زیبا پشت پنجره هایشان روشن میکنند که خیلی تماشائی است. یکی از  گلهای مخصوص کریسمس  سنبل است. از شیرینی خشکی که در این روزها میخورند خانه های کوچکی هم درست میکنند که زیباست و باز سعی میکنم  دستورهای این شیرینی ها را برایتان بنویسم. یک رسم دیگر اینکه از کو چک تا بزرگ  گرفته همه به هم هدیه میدهند. 

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب: 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 1:18 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 
 

ترجمه قالب
رضا امین زاده
 
Powered By
BLOGFA.COM