سه شنبه سی ام بهمن 1386

تزئینات سفره هفت سین ندا جون

خانم ندای م. عزیز برای ما تصاویری از سفره هفت سین سال گذسته را ارسال کرده اند تا شما دوستان از سلیقه زیبای ایشان ایده بگیرید.خانم ندا  بزودی از سفره امسال هم برایمان تصاویری خواهند فرستاد که در اولین فرصت که به دستمان رسید برای شما دوستان به نمایش میگذاریم.  ندا خانم ما با این همه هنر سایتی ندارند و تمام هنر های زیبای ایشان را بتدریج در این سایت نمایش میدهیم.  تزئین سفره هفت سین بعد را خانم سارا از اهواز فرستاده اند که بزودی در سایت مشاهده خواهید کرد.

Click for Full Size View

بقیه تزئینات هفت سین در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 0:0 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه بیست و نهم بهمن 1386

قلب ژله ای برای روز قلبها سپندارمذگان

برای روز سپندار مذگان (sepandar mazgan) قلبهای ژله ای درست کنید. شما میتوانید این راحتی ژله ای  را برای هر مناسبتی با رنگها و فرمهای مختلف  درست کنید. اگر حوصله داشتید و بیکار بودید از این ژله ها درست کنید و برای روزهای عید کنار بگذارید.

روز سپندار مذگان مبارک باد

Click for Full Size View

دستور تهیه راحتی در ادامه مطلب: 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 1:29 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه بیست و هفتم بهمن 1386

ایده هائی برای کارتهای تبریک و عکسهای یادگاری

مطلب این دفعه مربوط میشود به لیلا خانم که از من خواسته بودند برای کارتهای تبریکی که به مناسبتهای مختلف دریافت میکنند و برایشان عزیز است همیشه در دید داشته باشد.

این تصاویر بسیار ایده خوبی به دوستان میدهد که کارتهای تبریک و یا عکسهای یادگاری را همیشه در اتاقشان داشته باشند با تزئینی زیبا که نظر دوستانی را که وارد اتاق شما میشود جلب کند. شما میتوانید از تخته های نازک یا فریگولیت و یا کائوچو برای این کار استفاده کنید و اگر پارچه زیبائی در دسترس داشتید روی آنها بچسبانید و یا اینکه سفارش طبقه های زیبا ویا قاب عکس ساده به نجاری بدهید و فریگولیت در قاب گذاشته و با سلیقه شخصی خودتان قاب را تزئین کنید. حتی برای اتاق بچه ها برای نوشتن یادداشت به شکل حیواناتی که دوست دارند و یا در آشپزخانه به عنوان تابلوی یادآوری میتوانید از این تابلوها استفاده کنید.

Click for Full Size View

 بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 8:53 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه بیست و چهارم بهمن 1386

خمیری به فرم قلب درست کنید

بعضی مهمانیها که میزبان میخواد خیلی مته به خشخاش بذاره میتونه منوی غذا رو روی میز گذاشته و یا هر پیغامی که میزبان میخواد برای مهمانها بده روی این خمیربذاره. . این خمیر میتونه به فرم قلب یا هر فرمی که مناسب میز شام هست باشه. و ما میتونیم روز قلبها هم مته به خشخاش بذاریم و کمی تشریفاتی عمل کنیم و کارت دوستت دارم روز قلبها را روی آن بگذارید.

خمیر نمکی خمیری فرم پذیر است که به راحتی با حداقل مواد که در هر آشپزخانه ای یافت می شود تهیه می شود و با آن می توان تزئینات و وسایل بی شماری ساخت. این خمیر علاوه بر خاصیت فرم پذیری فوق العاده و نیاز به هزینه ناچیز پس از پخت نیز دارای استحکام قابل ملاحظه ای است که موجب می شود وسایل ساخته شده از آن برای مدت ها قابل نگهداری و استفاده باشند. کافی است یک بار روش تهیه و کار با آن را فرا بگیرید و سپس با تکیه بر خلاقیت و سلیقه خود از آن برای ساخت وسایل تزئینی استفاده کنید.

 راستی شما که بچه های کوچوکو دارید میتوانید از این خمیر به مقدار زیادی تهیه کنید  تا بچه های شما با خمیر فرمهای زیبائی درست کنند . اگر بازیشان تمام شد باید بقیه خمیر را در یخچال نگهداری کنید و هر وقت میبینید که خمیر در حال خشک شدن است بلافاصله کمی روغن و آب در داخل همان پلاستیکی که خمیر را دارید اضافه کنید با این روش مدت زیادی خمیر برای بازی بچه ها دارید.

 TinyPic image

 آموزش خمیر نمکی در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 9:24 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه بیست و چهارم بهمن 1386

کارت نشان دادن جای مهمانها

وقتی تعداد مهمانها زیاد است و میخواهید که مهمانی شما به بهترین نحو برگذار شود مشخص کردن جای مهمانها بهترین فکر است و شما تصمیم میگیرید که هر مهمانی کجا بنشیند. این کارت ساده میتواند به مهمانی شما آرامش دهد. شما میتوانید اسم هر مهمان را روی کاغذی نوشته و به کارت بچسبانید یا اینکه مستقیما روی کارت بنویسید. آنجا که به شکل عدد هفت است برش میدهید تا بتوانید روی لبه لیوان جا دهید.به همین سادگی . برای سفره روز قلبها مناسب است.

کارت نشان دادن جای مهمانها  کارت نشان دادن جای مهمانها

نوشته شده توسط الینا در 9:4 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه بیست و چهارم بهمن 1386

تا کردن دستمال به شکل قلب

 طرز تا کردن دستمالهائی که در برای روز قلبها بهترین ایده است. 

تا کردن دستمال به شکل قلب

بقیه در ادامه مطلب!


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 9:1 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه بیست و چهارم بهمن 1386

چیدن میز برای روز قلبها سپندار مذگان

این میز از ته قلب و سرشار از عشق و امید چیده شده و گل رز که نشانه عشق است و دوستی با دستمالها و کارتهائی که اسم مهمانها روی آن است به همراه خمیری به شکل قلب که منوی غذا روی آن نوشته شده است. روز قلبهای همه شما مبارک باشد. ما هم فردا را جشن میگیریم هم روز سپندار مذگان را. یک شام خوشمزه درست کنید و با دستمال قرمز و گل رز و خلاصه هر چی که در این سفره میبینید سعی کنید که تهیه کنید و در ضمن شمع فراموش نشود.

 و        

نوشته شده توسط الینا در 8:56 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه بیست و سوم بهمن 1386

آموزش سبز کردن سبزه عید

 فاطمه خانم برای ما طرز آموزش انواع سبزه عید را فرستاده اند و امیدوارم که سبزه های زیبائی برای سال نو داشته باشید. راستی اگر دوستان میدانند که امسال چه سال چینی است برای ما بنویسند.

مناسب ترین تصویری که برای توضیحات فاطمه خانم پیدا کردم این تصویر با مزه بود. اگر فاطمه جان تصویری از سبزه های سال گذشته دارند خوشحال میشوم که برای ما ارسال نمایند. برای آموزش سبز کردن سبزه روی ادامه مطلب کلیک کنید.

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 7:0 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه بیست و دوم بهمن 1386

کارهائی زیبا از خانم آزی

یکی از خوانندگان این سایت کارهای قشنگی داشتند که برای من ارسال کردند و من هم دوست دارم که دیگر دوستان از کارهای آزی جون ایده بگیرند و اگر هم سوالی در مورد آموزش این تصاویر داشتید از آزی خانم خواهش خواهیم کرد که توضیحات بیشتری برای ما بدهند تا در این صفحه درج کنیم.

این کارها را خود آزی جون با هنرمندی تمام و سلیقه انجام داده اند. طبق گفته ایشان: یک سبد گل که سفید رنگ آمیزی کرده اند و با پوشال داخل آنرا پر کرده اند. (البته شما میتوانید از اسفنجهائی که در گلفروشیها است استفاده کنید) بعد گلهائی که در منزل داشتند با دقت تمام در سبد گذاشته و با پوشال سبد را پر کنید. 

Click for Full Size View

بقیه تصاویر در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 8:25 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه بیست و یکم بهمن 1386

سبزه عید

سبزه سبز کردن برای سفره هفت سین به نظر من قشنگترین و زیباترین قسمت این تدارکات بزرگ است. من همیشه سعی میکنم بهترین سبزه را داشته باشم و همیشه آرزو میکنم تا روز سیزده سبز بماند. البته به زور توانسته ام سبزه را پابرجا نگه دارم ولی متاسفانه با کپک فراوان! من خیلی دوست دارم هر ایرانی تمام مراسم عید را مو به مو اجرا کند تا برای بچه ها هم خاطره ای زیبا باشد و  همیشه این رسم نسل به نسل در بین ما زنده بماند.

من از شما دوستان خواهشی دارم. اگر شما تکنیک خوبی برای سبزه سبز کردن گندم و عدس میدانید برای ما بنویسید تا برای اسفند ماه که میخواهیم دست به کار شویم روش صحیحی برای این کار داشته باشیم من اول روشهای شما را که برای ما مینویسید اینجا درج میکنم و بعد هر چه که خودم میدانم که البته آنچنانی نیست ولی در هر حال دانسته های خود را برای شما مینویسم.

سبزه عید

پی نوشت در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 11:24 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه بیستم بهمن 1386

کارتهای تبریک برای روز قلبها سپندارمذگان

این کارتها خیلی زیبا هستند و هم درست کردن آنها وقت زیادی نمیبرد. به امید آنکه عشق به معنای واقعی در وجود تک تک ما نسبت به همنوعان خود باشد. زود دست به کار بشوید و به دوستان و عزیزان خود این کارتها را هدیه بدهید.  شما به کمی پارچه قرمز با روبان و یک مقوا و کاغذ و نخ طلائی اگر بتوانید با روبان گل رز درست کنید که چه بهتر و یک خودکار رنگی احتیاج دارید و در عرض چند دقیقه این کارتهای تبریک را درست میکنید.

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 8:26 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه هجدهم بهمن 1386

زیر بشقابی بافتنی

تا به حال همه جورش را دیده بودیم ولی نه نوع بافتنی آنرا. فکر کردم برای کسانی که از بافتن خوششان می آید جالب باشد  و هم تمرینی برای یاد گرفتن بافتنی. شما هم میتوانید زیر بشقابی و هم حلقه دستمال یا برای پیرکس یا دور استکان که بعدا تصاویری هم از آن برای شما در سایت میگذارم ببینید. هم سفره را زیبا میکند  و هم جالب است برای بچه ها  که سر میز نشسته اند تا مثل بچه آدم شام بخورند و لذت ببرند.

زیر بشقابی بافتنی

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 7:17 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه شانزدهم بهمن 1386

بالشتکهای تزئینی برای هفت سین

این سری بالشهای تزئینی  مناسب سفره عقد یا نامزدی برای قرار دادن انگشتر  و گذاشتن وسایل هفت سین است.اگر کمی بزرگتر باشد برای اتاق عروس و یا اتاق دخترها و یا اتاق خواب خودمان عالی میشود. رنگ کوسنها را با سلیقه خودتان تغئیر بدهید. در مطلب قبلی نمایشی از سفره هفت سین داشتم که با بالشتکهای کوچک و زیبا تزئین شده بود شما میتوانید از این تصاویر ایده بگیرید. اگر به سلامتی سفره نوروزی را حاضر و آماده میکنید ارسال تصویر سفره را به این سایت فراموش نکنید.

بالشهای تزئینی برای هفت سین

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 9:50 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه شانزدهم بهمن 1386

یک تزئین زیبا از سفره هفت سین

این سفره با کوسنهای کوچک تزئین شده و بسیار زیبا هستند. میبینید چه خوش سلیقه وسایل هفت سین را روی این کوسنها گذاشته اند. به نظر من واقعا خانم هنرمندی بودند که ذوق به خرج داده و این سفره را تزئین کرده اند. من متاسفانه اسمی از ایشان پیدا نکردم تا در سایت بنویسم ولی واقعا خسته نباشند. اگر شما هم  تصاویری از سفره هفت سین دارید که جالب و دیدنی است برای ما ارسال نمائید تا دیگر دوستان هم از سلیقه شما الهام بگیرند و نوروز را هر چه زیباتر برگزار کنند.

یک تزئین زیبا از سفره هفت سین

نوشته شده توسط الینا در 0:31 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه پانزدهم بهمن 1386

قهوه مخصوص روز قلبها سپندار مذگان

وقتی روز قلبها میرسه سعی کنید هر چی که دور و برتون هست نشانی از عشق و محبت در آن باشد حتی قهوه ای که برای عصر سرو میکنید.

کافه لاته Caffè Latte یا کاپوچینو را مثل معمول تهیه میکنید و برای تزئین روی آن یک استکان شیر را (بسته به تعداد نفرات شیر را زیاد میکنید) در قابلمه کوچکی ریخته و در حین جوشاندن هم میزنید تا شیر خوب کف کند اول کمی از شیر را روی کافه ریخته و بعد از شیر پف کرده با قاشق روی آن میریزید. عده ای خامه ای که کمی فرم گرفته روی کافه میریزند این دیگر بسته به ذائقه شما دارد. بعد کاکائوی تخته ای را در ماکرو نرم کرده یا به روش بن ماری  سپس کاکائوی نرم شده را در قیف کاغذی ویا ظرف کچاپ خالی و تمیز ریخته و روی قهوه به شکل قلب فرم دهید. این قهوه باید بعد از درست کردن سرو شود چون شکل آن به هم میخورد.

پی نوشت:  اگه شما کافه دوست نداشته باشید میتوانید به جای آن از شیر کاکائو استفاده کنید.

 قهوه مخصوص روز قلبها

نوشته شده توسط الینا در 4:18 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه چهاردهم بهمن 1386

طرز تهیه شاخه نبات

درست کردن شاخه نبات خیلی آسان است فقط کمی حوصله و صبر میخواهد چون چند روزی تا یک هفته طول  میکشد تا نباتها به صورت کریستال در بیایند. در طول این مدت بیاید به نخها و یا چوبها دست بزنید.

از این شاخه نباتهای رنگی میتوانید برای مراسم  عقد و حتی قرمز آن برای روز قلبها و هر مناسبت دیگر  استفاده کنید.

من فکر میکنم اگر ما این شاخه نباتها را در استکانهای کوچک و با چوبهای ظریف و زیبا درست کنیم برای مهمانیهای عصرانه با چائی بسیار لذت بخش خواهد بود.

خیلی علاقه مند هستم  نظرات شما دوستان را در مورد  این مطلب بدانم.

 Click for Full Size View

طرز تهیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 7:56 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه سیزدهم بهمن 1386

پرده برای روز قلبها

کاغذهای روغنی و شیشه ای فرمز و صورتی را به شکل قلب بریده و به نخها وصل کرده از پنجره اتاق آویزان کنید.

پرده برای روز قلبها

 

نوشته شده توسط الینا در 11:6 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

جمعه دوازدهم بهمن 1386

روز سپندارمذگان ۲۹ بهمن روز قلبها در ایران

روزسپندارمذگان به جاي روز Valentine پاس بداریم
 این نوشته برگرفته از مجله موفقیت است. به عقیده من هم وقتی خودمان روز به این زیبائی داریم چرا پاس نداریم.


تاریخچه (Valentine)
چند سالي ست حوالي۲۵ بهمن ماه (۱۴ فوريه) كه مي شود هياهو و هيجان را در خيابان ها مي بينيم. مغازه هاي اجناس كادوئي لوكس و فانتزي غلغله مي شود. همه جا اسم Valentine به گوش مي خورد.


روز ۲۹ بهمن روز سپندار مذگان
روز عشق بر همه دوستان شاد باد

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 8:22 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه یازدهم بهمن 1386

آویز درست کنیم

با پارچه پرده ای نسبتا کلفت که ریشه نمیدهد یا مقوای نازک و یا کاغذ روغنی و کشی میتوانید به لامپهای خانه فرم زیبائی بدهید و یک آویز قشنگ درست کنید. شما میتوانید برای تولدها و هر مناسبت دیگری از این ایده استفاده کنید یا برای روز قلبها کاغذها را به فرم قلب در آورده آویزان کنید.

آویز درست کنیم

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 11:35 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه دهم بهمن 1386

زیور آلات بدلی ۲

این هم یک سری از زیورآلات بدلی که احتیاج نیست که دلتون آب بشه همه کس توانش رو دارند که بخرند.

زیور آلات بدلی

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 8:18 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه هشتم بهمن 1386

کاری ابتکاری با تخم مرغ

این کار ابتکاری را با تخم مرغ درست کرده  و روی طاقچه یا کنار گلدانی که دوستش دارید و یا آهن ربا زده و به یخچال بچسبانید. البته آهن ربا زدن کمی خطری است ممکن است از دستتان افتاده و زحمتتان به هدر برود. ولی فکرش هم با شما که کجای خانه میتوانید این تخم مرغها را بگذارید. البته برای نوروز هم یک کار تک و در نوع خود ایده ای زیباست. این تخم مرغهای زیبا را میتوانید دور تا دور سفره یا کنار سبزه و سنبل قرار دهید. مطمئن باشید که سفره شما روحی تازه خواهد گرفت.

کاری ابتکاری با تخم مرغ

نوشته شده توسط الینا در 9:1 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه هفتم بهمن 1386

هدیه والنتاین یا روز قلبها

هدیه های روز والنتاین بیشتر گل و یا کیک و شکلات است. حالا بعضی ها رسم کرده اند و هدیه های گرانتر میدهند که دیگر چه بهتر. منظور از این روز یاد کردن از عزیزان است. برای من این روز خیلی شیرین و به یاد ماندنی است. امیدوارم که این روز  در تقویم ما برای همیشه بماند.

هدیه والنتاین یا روز قلبها

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 10:34 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه ششم بهمن 1386

ظرف شکلات با صفحه گرامافون

با صفحه های گرامافونی که دیگر کیفیت خوبی ندارند ظرفی برای شکلات، آجیل و یا قند درست کنید. البته اکثر صفحه های گرامافون عتیقه شده است و کسی دلش نمی آید که صفحه ها را خراب کند و به همین خاطر گفتم صفحه هائی که غیر قابل مصرف هستند برای این کار مناسب است.

درجه حرارت فر را تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد گرم کنید. یک لیوان در فر گذاشته و وسط صفحه را روی آن به مدت ۳۰ ثانیه قرار دهید. بعد از ۳۰ ثانیه صفحه را از داخل فر در آورده و لیوان را که زیر صفحه است نگه داشته و لبه های صفحه را فرم دهید. اگر صفحه شما به اندازه کافی گرم نشده باشد هنگام فرم دادن میشکند. در ضمن مواظب دستتان باشید صفحه کمی گرم است سریع فرم دهید. من فکر نمیکنم با CD بشود چون در ساختن CD قلز هم بکار میرود. برای امتحان هم شده این کار را بکنید.

Click for Full Size View

بقیه تصاویر در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 10:20 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

جمعه پنجم بهمن 1386

دکوراسیونهائی منفاوت برای کوچولوهای شما

این اتاقهای زیبا برای کوچولوهای شما بهترین ایده است. شما میتوانید از این تصاویر ایده گرفته و به اتاق فرزند دلبندتان را روح تازه بدهید و روحیه بچه ها با کوچکترین تغئیر بهتر میشود. ابتکارشان  و علاقه شان به ماندن در اتاق خود هم بیشتر میشود. شما وقتی بیکار هستید به تک تک تصاویر به دقت بنگرید و ببینید که چه وسائلی و در کجای اتاق قرار داده اند.

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب: 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 6:26 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه چهارم بهمن 1386

تزئین روی کیک عروس و داماد ۴

تزئین کیک های عروس  وداماد و یا هر مناسبت دیگر خیلی مهم است. مهمانان همیشه زیبائیها را به خاطر میسپارند. وقتی کیکی سفارش میدهید سعی کنید عروسک و یا هر تزئینی روی کیک میگذارید تک باشد. 

تزئین روی کیک عروس و داماد ۴

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 12:23 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه سوم بهمن 1386

روز قلبها یا والنتاین

روز ۲۵ بهمن که مصادف با ۱۴ فوریه است را روز قلبها نامگذاری کرده اند. در این روز همه سعی میکنند به عزیزترین کس خود هدیه ای بدهند تا دل او را بدست بیاورند. حتی یک شاخه گل سرخ هم شده یا یک کارت یا هر هدیه ای که طرف مقابل احساس کند که کسی دوستش دارد و به یاد او است. این یک رسم آمریکائی است ولی آنقدر زیباست که به تمام کشورهای دنیا سرایت کرده و هر سال بهتر از سال قبل از این رسم استقبال میشود. در کشورهای اروپائی در تمام شاپ سنترها گل بین مردم فسمت میکنند صاحبان کمپانیهای بزرگ بستنی و شکلات بین بچه ها تقسیم میکنند و خلاصه همه جا بوی عشق و مهربانی میدهد. بچه ها در مدرسه برای مادر و پدر خود کارت و یا کاردستی درست میکنند و بچه و بزرگی نیست که برای این روز روزشماری نکند. من تا روز قلبها سعی میکنم از چیدمان آن روز، کیکهای مخصوص و هدیه ها و کارتهای تبریک مناسب روز قلبها برایتان در سایت بگذارم.

این یک شاخه درخت که با قلبهای کاغذی تزئین شده است.

روز قلبها یا والنتاین

بقیه کارت و کاردستی در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 7:51 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه دوم بهمن 1386

مدل لباس عروس ۵

لباس عروس همیشه پرطرفدارترین قسمت در این سایت هست و ایران هم که نو عروسهای زیبا بدنبال لباس عروس همه جا رو میگردند و میخواهند که جدیدترین مدلهای سال رو داشته باشند. این طرحها همگی آخرین مدلهای سال ۲۰۰۷ است. 

مدل لباس عروس 

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 9:0 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه یکم بهمن 1386

مدل های بافتنی ژاکت و بلوز

الان یک زمستان واقعی در ایران داریم و بازار لباسهای بافتنی داغ است. خوش به حال کسانی که بافتنی بلد هستند. ولی اگر هم بلد نیستید همین الان دست به کار شوید و این کار دستی زیبا را یاد بگیرید. من در مطالب قبلی یک سایت آموزش بافتنی معرفی کرده ام. امیدوارم که این سایت کمک بزرگی برای شما باشد کمی هم از مادرها و مادربزرگها کمک بگیرید تا بتوانید یک بلوز زیبا برای این فصل ببافید.

 مدل های بافتنی ژاکت و بلوز

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 7:50 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 
 

ترجمه قالب
رضا امین زاده
 
Powered By
BLOGFA.COM