یکشنبه سی ام دی 1386

کاشتن گل یا سبزه عید در پوست تخم مرغ

این روش برای بچه های ۵ الی۶ ساله خیلی جالب است. برای عید نوروز هم ایده خوبی هست که بچه برای بهار کمی شاهی سبز کنند. این کار باعث میشود که بچه ها همیشه برای آمدن بهار و عید روز شماری کنند.

سر تخم مرغ را به آرامی شکسته و مواد داخل آنرا خالی میکنید و کمی پنبه داخل آن میگذاریم و باآب نمدار کرده و تخم سبزی مثل شاهی که مناسب عید است و یا هر دانه ای که مورد نظر تان است داخل آن ریخته و در جا تخم مرغی گذاشته و کنار پنجره میگذارید در عرض چندرور تخم ها سبز می شوند شما میتوانید به هر سلیقه ای روی تخم مرغ را نقاشی کنید از رنگهائی استفاده کنید که ضد آب باشد. اگر مقدار دانه ها زیاد باشد پوست تخم مرغ ترک برمیدارد.

Click for Full Size View

نوشته شده توسط الینا در 1:3 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه سی ام دی 1386

شکلات بادام و فندق

این شیرینی را میتوان بعد از آماده شدن در فریزر تا مدت یک سال نگهداری کرد و وقتی مهمانهای نا خوانده سر میرسند و یا نوروز فرا میرسد روی میز ویا سر سفره هفت سین داشته باشید. من سعی میکنم در چندین نوبت شیرینی هائی را آموزش بدهم که هم درست کردنشان آسان باشد و هم خوردنشان آسان باشد. اگر کمی حوصله و دقت به خرج دهید میتوانید تمام شیرینی های عید را در خانه تهیه کنید. من به شما قول میدهم که این شکلات خیلی شیک و مجلسی است

Click for Full Size View

 برای آموزش دستور شیرینی کلیک کنید.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 8:17 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه بیست و نهم دی 1386

غذای کودک پوره گوشت

این پوره برای بچه ها از ۵ تا ۶ ماه مناسب است. شما میتوانید این غذا را به چند وعده غذائی تقسیم کرده و در فریزر نگهداری کنید.

مواد لازم: ۲۵۰ گرم گوشت گوساله، یک عدد هویج، یک پیاز متوسط، یک برگ بو

تمام مواد را در قابلمه ای ریخته و با کمی آب بمدت یک ساعت و نیم میجوشانید تا گوشت کاملا نرم شود. بعد گوشت را بیرون آورده و با میکسر و کمی آب گوشت میکس میکنید و در کیسه فریزر زیپ دار گذاشته و فریزر میگذارید. اگر برای بار اول به بچه گوشت میدهید یک قاشق عذاخوری کافی است ولی دفعات بعد دو قاشق غذا خوری مناسب میباشد.

غذای کودک پوره گوشت

نوشته شده توسط الینا در 6:37 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه بیست و هفتم دی 1386

سلام بر حسین

Click for Full Size View

نوشته شده توسط الینا در 9:20 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه بیست و ششم دی 1386

در تدارک سفره هفت سین ۲

 به پپیشواز نوروز و بهار برویم. من فکر میکنم نوروز یکی از زیباترین رسوم ما ایرانیهاست و ما باید این رسوم را زنده نگه داریم و طوری برگزار کنیم که همیشه در یاد یجه هایمان بماند. من تا آنجا که میتوانم ایده های زیبائی به شما میدهم تا سفره هفت سین را به بهترین و قشنگترین صورت تزئین کنید. این کیسه ها به قول ندا خانم برای عیدی دادن به دختر خانم ها هم خوب است. از این  کیسه ها استفاده های زیادی در موارد مختلف میتوان  کرد و همینطور میتوان سر سفره عقد گذاشت ولی این یک ایده است  که سر سفره هفت سین هم میتوان استفاده  کرد . نظر تک تک شما برای من محترم است و خوشحال میشوم از ایده ها و نظرات شما  استفاده  کنم. خواننده ای به نام خانم آزی ایده جالبی داشتند که میشود باپارچه ساتن بالشتکهایی به شکل قلب و یا دایره درست کرد و وسایل هفت سین رو رویشان چسباند این هم یه ایده دیگه برای هفت سین. من مطلبهای بعد بالشتکهای ساتن با تزئینات زیبا خواهم گذاشت شاید دوست داشتید سفره بهاری را با آنها تزئین کنید.

 شما میتوانید از پارچه ساتن با هر رنگی که دوست دارید کیسه هائی بدوزید و با گلهای حاضری و شکوفه تزئین کرده و داخل کیسه ها را با پنبه و پارچه پر کنید. البته بهتر است زیر کیسه ها گرد باشد به این معنی که دایره گرد  زیر تمام کیسه ها برش داده و دوخته شود به  شکل کیف عروس  که در مطالب پیشین آموزش داده شده است. بالای کیسه ها را کمی خالی  گذاشته  سپس روی آنها را وسایل هفت سین عید را بچینید . سرکه را در ظرف شیشه ای خیلی کوچک ریخته و بعد روی کیسه بگذارید. سیب و سیر را همینطور در کیسه بگذارید فقط باید همه وسایلی که در کیسه ها میگذارید دیده شوند.  من به شما قول میدهم که سفره زیبائی خواهید داشت.

شما هم اگر سفره زیبائی سالهای گذشته چیده اید میتوانید در این سایت به نمایش بگذارید تا دیگران از کارهای قشنگ شما ایده بگیرند. منتظر عکسها و ایده های شما در این سایت هستیم.

در تدارک سفره هفت سین ۲

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 7:14 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه بیست و پنجم دی 1386

مدل موی چتری

یکی از خوانندگان این سایت میخواستند موهایشان را کوتاه بکنند و از من چند مدل برای موهائی که چتری دارند خواسته بودند. من مدلهای زیادی دیدم که در چندین سری میگذارم  وگرنه باز کردن صفحه خیلی برای خوانندگان سخت میشود.

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 8:31 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه بیست و چهارم دی 1386

در تدارک سفره هفت سین

خیلی از شما میخواهید که من چند ایده در مورد تزئین سفره هفت سین بدهم. نمیدانم الان که خیلی زود است ولی مثل اینکه طرفداران و مشتاقان عید نوروز زیاد هستند و دوست دارند به پیشواز بهار بروند و یا در این روزهای برفی با دیدن این تصاویر نوروز را به منازل خود به ارمغان بیاورند. شاید هم وقت دادن این چنین ایده هاست که شما بتوانید به موقع وسایل آنرا تهیه کنید و در روزهای عید دنبال روبان و مروارید از این مغازه به این مغازه ندوید.

اگر در منزل خود گیلاس دارید میتوانید با تزئین آنها  هفت سین زیبائی تهیه کنید و از همان روبانها و مرواریدها میتوانید دور سفره و آینه و شمع و سایل دیگر را تزئین کنید. من به ترتیت . تا جائی که بتوانم برای شما تزئینات و ایده های مختلف خواهم داد و دیگر انتخاب آن با شماست.

در تدارک سفره هفت سین

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 11:44 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه بیست و چهارم دی 1386

زیور آلات بدلی ۱

همیشه پول تو جیبمون نیست که بخواهیم طلا و جواهر اصل بخریم و با هر لباسی جور کنیم ولی به جای اون میتونیم بعضی اوقات اگر مناسب دیدیم که رنگ نگین گردن بند یا انگشتر بدل به لباسمون جلوه میده چرا نخریم دنیا که به آخر نمیرسه اگه جواهر نداشته باشیم.

 زیور آلات بدلی ۱

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 3:13 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه بیست و سوم دی 1386

با حوله خرگوش بسازید

این خرگوش درست کردنش خیلی آسان است و بچه ها میتوانند بعنوان کاردستی به مدرسه ببرند.

خرگوش با حوله

 برای درست کردن خرگوش کلیک روی ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 10:30 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه بیست و دوم دی 1386

کیکهای کوچک یزدی Cupcake با تزئین

اگر تولد یکی از عزیزان شما هست و نمیخواهید از بیرون کیک سفارش دهید من یک پیشنهاد برای شما دارم و مطمئن هستم که خیلی ار این پیشنهاد استقبال خواهید کرد. حتی برای نامزدی و یا مهمانیهای آنچنانی این ایده من عملی خواهد بود. این کیک فکر میکنم همان کیک یزدی ما میباشد با کمی تغئیرات و البته میتوان انواع مختلف این کیک را درست کرد.  البته برای تزئین روی این کیک ها روشهای زیادی است که من سعی میکنم انواع تزئین روی کیک ها را با دستورشان در آینده داشته باشم.

Cupcake با تزئین

دستور کیک در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 10:39 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

جمعه بیست و یکم دی 1386

مدل مو chignon 1

لغت chignon یعنی گیس جمع شده پشت سر که ما در عروسیها و ضیافتهای خاص دوست داریم که این مدل آرایش مو را داشته باشیم.بیشتر مدل آرایش موی عروسها هم اکثرا chignon است. البته مدلهای کوتاه قشنگی هم هست که با کمی آرایش زیباتر از chignon میشود ولی خوب سلیقه ها متفاوت است و باید به هر سلیقه ای احترام گذاشت و همین سلیقه های شخصی است که این همه تنوع بوجود آورده که اگر تنوع نبود چقدر زندگی یکنواخت میشد. 

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 9:53 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

جمعه بیست و یکم دی 1386

دکوراسیون داخلی پر از الهام

این تصاویر از دو طراح آمریکائی Timothy و Kevin در نیویورک است. خبرگی و مهارت آنها در طراحی کاملا پیداست. دکوراسیون اتاقها آرامش خاصی به انسان میدهد و تمام طرحها پر از الهام و ایده است. آنها یک سبک مدرن از طراحی کلاسیک به نمایش میگذارند که خیلی با ظرافت، شیک و جذاب است. در اینجا دکوراسیونی از چیدمان و معماری بالکن، اتاق پذیرائی،اتاق نشیمن، اتاق خواب، هال، آشپزخانه و ناهارخوری به نمایش گذاشته شده است.

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 9:38 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه بیستم دی 1386

هتل رستوران Shambhala Bali

این هتل رستوران واقعا رویائی است. انگار آدم رفته یک کره دیگر. Bali یک جزیره کوچک در اندونزی است و مناسب برای کسانی که ماه عسل میخواهند بروند.  این هتل رستوران در Bali خیلی زیباست.

هتل رستوران Shambhala Bali

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 1:56 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه نوزدهم دی 1386

دسر با خامه پاناکوتا Pannacotta

آماده کردن این دسر خیلی راحت است و شما میتوانید در مهمانیها از آن استفاده کنید.

مواد لارم: نیم لیتر خامه، ۲ قاشق چایخوری وانیل،۲ قاشق غذا خوری شکر اگر از کاکائوی سفید استفاده نمیکنید. ۳ ورق ژلاتین  (۴،۵  قاشق چایخوری پودر ژلاتین برابر ۴ ورق ژلاتین)، ۱۰۰ گرم کاکائوی سفید یا طعم میوه مورد دلخواه اگر مایل بودید.

خامه وانیل و شکلات را با هم میجوشانیم و کنار میگذاریم تا ولرم شود. در طی این مدت ورقهای ژلاتین را در آب سرد میگذاریم تا نرم شوند. وقتی خامه در حال جوشیدن باشد و ما ژلاتین را اضافه کنیم خامه میبرد، پس بهتر است تا کمی صبر کنیم. بعد ژلاتینها را از آب در آورده در مخلوط ولرم خامه اضافه کرده هم بزنید تا حل شود. مواد را در فرمهای کوچک و یا یک فرم بزرگ بریزید و به مدت ۴ ساعت در یخچال قرار دهید.

این دسر را میتوانید با کاکائو یا با میوه تزئین کنید.

دسر با خامه  پاناکوتا Pannacotta

 

نوشته شده توسط الینا در 10:29 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه هجدهم دی 1386

یک نوع دستکش

الان فصل برف هست شما میتوانید با کمی حوصله برای خودتان دستکش ببافید و لذت ببرید از اینکه کار دست خودتان است. من نمونه ای از طرز بافت انرا برایتان میگذارم اگر هم متوجه نشدید از بزرگترها و پیشکسوتها که بافتنی بلد هستند بیشتر بپرسید. این تصاویر به شما ایده های دیگر مثل بافتن شال گردن و جوراب و یقه و مچ بند و غیره را میدهد .من سعی میکنم از این نمونه ها هم برای شما در سایت داشته باشم.

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 5:31 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه هفدهم دی 1386

الهام گرفتن از مناسبتها ۵

خیلی اوقات تصاویر گویای همه چیز هست و نیاز به توضیح نیست فقط کافیست که کمی ذوق و سلیقه به خرج بدهید و از این تصاویر زیبا ایده و الهام بگیرید. اگر هم فکر نوئی به سرتان نزد ناراحت نباشید بالاخره این جرقه زمانی زده خواهد شد و در جائی که واقعا نیاز به کمک دارید برای بعضی مناسبتها و مهمانیها به این تصاویر رجوع میکنید.

الهام گرفتن از مناسبتها

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 2:46 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه شانزدهم دی 1386

غذای کودک ( پوره سیب زمینی)

در کمتر جائی میبینیم که برای بچه ها دستور اشپزی میگذارند. ما همیشه میمانیم که برای بچه هائی که چند ماه از عمرشان میگذرد چه درست کنیم با کمی حوصله میتوانیم برای نوزادان و بچه های بزرگتر غذاهائی آماده داشته باشیم. من از این به بعد سعی میکنم غذاهای مختلف برای کودکان شما آموزش بدهم تا شما مادر مهربان کارتان آسانتر شود.

مناسب از چهار ماهگی

مدت پخت ۲۰ دقیقه

غذا برای یک وعده: یک عدد سیب زمینی، یک قاشق چایخوری کره بدون نمک

سیب زمینی را پوست کنده درسته و یا به دو نیم کرده و در آب بدون نمک بجوشانید. سیب زمینیها را هنگام جوشاندن به قطعات ریز تقسیم نکنید زیرا مقدار زیادی ویتامین ث آن در آب از بین میرود. سیب زمینی آب پز را از آب در آورده  و کمی از آب سیب زمینی را نگه دارید تا اگر احتیاج داشتید از آب آن هم برای له کردن استفاده کنید. با چنگال و کمی شیر مادر و یا اگر شیر به نوزاد نمیدهید با شیر کمکی و کره بدون نمک سیب زمینی را له کنید. هم اکنون پوره شما آماده سرو است.

۹ پوره سیب زمینی

 

نوشته شده توسط الینا در 12:18 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه پانزدهم دی 1386

مدل لباس عروس و شب ۴

خیلی از شما منتظر هستین که مدلهای جدید لباس عروس و شب رو برای شما به نمایش بگذارم و خیلی هم بلدین خودتون خیاطی کنید که فکر میکنم خوش به حال ان دسته از شما که میتونین گلیم خودتون رو از آب در بیاورید. این مدلها زیبا هستند و به دل مینشینند.

از سری مطالب پیشین در این زمینه:

مدل لباس عروس ۱

مدل لباس مهمانی برای بچه ها ۱

آرایش موی عروس

مدل لباس عروس ۲

تزئین ماشین عروس ۱

مدل لباس مهمانی برای بچه ها ۲

مدل لباس داماد

مدلهای قلاب بافی۲

تزئین ماشین عروس ۲

مدل لباس عروس ۳

تدارک لباس برای مهمانی

آموزش آرایش عروس

آرایش مو

مدل لباس عروس و شب ۴

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 11:11 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه سیزدهم دی 1386

تست فرانسوی با چند نوع تزئین

غذا خوردن بچه ها گاهی وقتها عذاب علیم برای پدر و مادرها میشود. مخصوصا صبحانه که بچه تازه از خواب بیدار شده و یا غذای صبح که همیشه یکنواخت است و برای فرزند شما تازگی ندارد. این نوع تست فرانسوی شاید برای بچه های تنوعی باشد که صبحانه بخورند. البته در سایتهای دیگر هم من این تست را دیده ام ولی باز هم فکر میکنم که یادآوری دوباره آن خالی از لطف نباشد.دو عدد تخم مرغ را با چنگال به هم زده و خیلی کم نمک اصافه کنید. شما میتوانید روی نان تست مربای توت فرنگی یا خامه ویا هر مربائی که بچه ها دوست دارندبمالید دو نان تست روی هم قرار داده و در تخم مرغ بغلطانید و در ماهیتابه سرخ کنید و با قیچی به تکه های کوچکتر ببرید چون خوردن آن برای بچه ها راحت تر است و یا اینکه نانها را تک تک در داخل تخم مرغ هم زده کرده و سرخ کنید و روی آن مربا بریزید و اگر هم که مهمان در خانه دارید میتوانید نان تست شده را زیباتر تزئین کنید البته من نوع دوم را خودم بیشتر درست میکنم. من چند نوع تزئین با تست فرانسوی برای میز صبحانه شما دارم که خیلی جالب هستند تا میز صبحانه را زیباتر بچینید.

 Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 11:44 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه یازدهم دی 1386

اهمیت شمع آرائی

شمع روشن کردن در این روزها خیلی حائز اهمیت هست و خیلی از خانه ها در اثر حماقت مردم به آتش کشیده میشود. ولی باز هم مردم همیشه روی میز پذیرائی آشپزخانه  شمع روشن دارند. البته شاید تاریکی هم بهانه ایست تا این رسم پا برجاتر بماند و مخصوصا شمعهائی که بوی خوبی دارند آرامش خوبی به انسان میدهد. من که معتاد شمع روشن هستم و سعی میکنم همیشه وقتی در خانه هستیم و یا مهمان داریم شمعی روی میز روشن باشد.

از سری مطالب قبلی:

تزئین شمع

شمع آرائی

طرز درست کردن شمع‌ ژله ‌ای‌ رنگارنگ‌

جا شمعی

چیدمان برای روزهای پائیزی

شمع آرائی منزل

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 3:57 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه دهم دی 1386

سال نو مسیحی 2008 مبارک باد

Click for Full Size View 
نوشته شده توسط الینا در 8:49 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه دهم دی 1386

مدل کفش ۲

چند وقت پیش نمونه کفشهائی را به نمایش گذاشتم. اگر چه از توقعات زیاد خانمها هم سخنی به میان آوردم ولی با این حال نمیشود از مدلهای کفش چشم پوشید. احتیاج نداریم که ولع خرید داشته باشیم ولی اگر مدلی هم دیدیم و مناسبتی هم که بود چه بهتر که مدل سال باشد. 

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 12:41 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه نهم دی 1386

در ادامه تعطیلات کریسمس

این روزها همه در اروپا و آمریکا و یا کشورهائی که کریسمس را جشن میگیرند اکثرا در تعطیلات به سر میبرند و این عید سرمای زمستانی را از خاطرشان برده است و چه خوب که چنین روزهائی است که تاریکی و ظلمات را آنچنان روشن میکند که همه آرزوی آمدن چنین روزهائی را میکنند یا به خاطر گرفتن کادو و یا شور و نشاطی که در این روزها بپاست و یا هر حس قشنگ دیگر که درک آن برای ما که این روزها را جشن نمیگیریم سخت است. البته به خاطر بچه ها آدم مچبور میشود همرنگ جماعت شود که کوچکترها احساس نکنند که فرقی بین آنها و دیگر بچه هاست ولی برای من هیچوقت همان احساس دست نمیدهد که در روزهای عید دارم با اینکه عید در خارج آنچنان رنگی ندارد. این تزئینات هنوز هم قشنگ است که شما ببینید و در مناسبتهای دیگر از آن استفاده کنید.  در آخرین تصویر  روی در میوه کاج را رنگ زده و با با تزئینات کوچکی به در ورودی نصب کرده اند.

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 10:28 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه پنجم دی 1386

خانه ویلائی رونالدینو ۲

تصاویری از ویلای رونالدینو را قبلا ملاحظه کردید ولی تعدادی هم مانده که به دیدنش میارزد.

این هم اولین سری از ویلای رویائی این آقای فوتبال ویلای رونالدینو در هاوائی

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 5:29 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه چهارم دی 1386

مروری بر مطالب گذشته

من مطالب زیادی در سایت دارم که اکثر بیننده ها بی توجه به این مطالب هستند من تصمیم دارم گاهی اوقات مطالب گذشته را هم لا به لای مطالب جدید بگنجانم.

شاخه گلی به یک دوست
آشپزخانه های مدرن
اتاق نشیمن
اتاق خواب
اتاق خواب کودک
طرح یک قوطی
پیاز گل در گلدان شیشه ای با سنگهای تزئینی
پاکت برای کادو
تزئین کیک تولد
چند طرح دیگر از گلدانهای چهارگوش
گلدان چهارگوش
کیک پرنسس، میلک شیک و توپ شکلاتی
تولد پسر حنگل
چیدن میر صبحانه
فنگ شوئی(سالم زیستن با تعلیمات هارمونیک چینی)
موکاچینو Moccachino
پیازهای گل در آب
کاشتن گوجه فرنگی در بالکن یا حیاط
کافه لاته Caffè Latte
شمع آرائی

نوشته شده توسط الینا در 5:27 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه چهارم دی 1386

چیدمان و دکوراسیون کریسمس

چیدمانهای روزهای کریسمس به نظر من در نوع خود بینظیر هستند و روحیه ای شاد به انسان میدهد محصوصا رنگ آبی و چیدمانی که با صدف و ستاره دریائی و ترکیبی از رنگهای طلائی و نقره ای رنگ عید را صد چندان میکند. کادوهائی با روبانهای قشنگ دستمالهائی با کبوترهای کاغذی میوه کاج رنگ شده و درختهای کاج تزئین شده سمبل این روزها هستند.

 Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 4:14 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

سه شنبه چهارم دی 1386

دکوراسیون کریسمس

الان وقتشه که از دکوراسیون کریسمس حرفی به میان بیاد وگرنه کهنه میشه و دیگه مزه نداره این تصاویر هم زیبا و دیدنی هستند. قندهائی که در تصویر میبینید من در نوشته های قبلی توضیح داده ام که به چه صورتی میتوانید تهیه کنید. قند کاملا شبیه این عکس نیست  چون فکر میکنم این عکی از نوع کارخو نه ای باشه و بعید هست که بشه در منزل درست کرد. ولی ایده جالب است که درستش کنید برای نامزدی،عقد و عروسی       قند تزئین شده

Click for Full Size View

نوشته شده توسط الینا در 0:29 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه سوم دی 1386

چیدمان و سفره آرائی روزهای کریسمس

مردم برای روزهای کریسمس خیلی تدارک میبینند و حتی سفره آرائی هم برای این روزها سوای روزهای دیگر است. همه وسائل بوی عید میدهد از غذا گرفته تا وسایل منزل. ما علاوه بر دهان با چشم هم میخوریم. زیبائی سفره بیش از زیبائی غذا جلوه میکند. این هم چند چیدمان از کریسمس

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 6:0 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

یکشنبه دوم دی 1386

مروری بر بعضی نوشته های قبلی

میبینم که دوستان فراموش میکنند که نظری به نوشته های پیشین بیاندازند ودستور درست کردن آنها را میخواهند. من فکر کردم که چند نمونه را اینجا بگذارم و اگر بیشتر علاقه مند بودید میتوانید به آرشیو موضوعات مراجعه کرده و مطالب قبلی را نگاه کنید. کافیست که روی تک تک موضوعات کلیک کنید.

کارت تولد  ، کارت دعوت ، جعبه کادو با در به شکل گل ،درست کردن کارت تبریک 

 کارت برای تشان دادن جای مهمانها ، کارت دعوت ویا کارت تبریک  ،چند نمونه پاکت  

 کادو پیچی۱ ،طرح یک قوطی ،جعبه کادو شکل مربع ،  پاکت خرید کاردستی برای بچه ها 

پاکت برای کادو
 

نوشته شده توسط الینا در 2:20 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه یکم دی 1386

تزئیناتی دیگر از کریسمس

بازار دکوراسیون روزهای کریسمس این روزها داغ است و هر کجا که بروی موضوع اصلی در مورد چیدمان و تزئینات روز عید است و دنیای اینترنم هم این بازار را پر رونق تر کرده است. من سعی میکنم این روزها بیشتر مطلب در مورد عید مسیحیها بگذارم شاید برای شما هم تازگی داشته باشد.

Click for Full Size View 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 11:0 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه یکم دی 1386

جوراب بافتنی

بافتن با قلاب آسان است و خیلی راحت میشود سر و ته جوراب و یا هر لباس دیگر را هم آورد. الان که هوا سرد است و همیشه از پا زودتر سردمان میشود بهتر است از این مدلها ایده گرفته و  این روزها جوراب برای خودتان و بچه ها ببافید. و شاید هم هدیه ای به مامان بدهید. از کسانی که میتوانند در یاد دادن این  جورابها ما را راهنمائی کنند ایمیل بفرستند به نظر میآید که خیلی ها تمایل به آموزش این جورابها دارند. من هم اگر سایت آموزشی دیدم شما را خبر میکنم.

جوراب بافتنی


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 10:33 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 
 

ترجمه قالب
رضا امین زاده
 
Powered By
BLOGFA.COM